Eğitim Ödemelerini Hangi Yolla Yapabilirim ?

Frequently Asked Questions

Normal Ödeme

Ödemenizi sözleşmenizdeki hesap numarasına herhangi bir bankadan SWIFT yöntemi ile okulun hesap numarasına yada IBAN numarasına yapabilirsiniz.Bankanızdan bu konuda destek alabilirsiniz veya kendiniz internet bankacılığı ile bu ödeme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ekonomik Ödeme

Dünya genelinde para transferi yapan firmalar mevcut, bunlardan en güvenilir olanları denenmiş test edilmiş olan transferwise ve UPT anında hesaba geçer ancak para okulun hesabına ulaştığında sizin adınız görünmez ve açıklamada da trasnfer yapan firmanın bilgileri görünür. Okuldan ödeme teyidi alınması uygun olacaktır.

UPT her PTT şubesinde mevcut olup kolaylıkla yapılabiliyor olması yanında PTT şubedeki memur arkadaşın başarısına da bağlıdır, lütfen işlemleri ve banka adını teyit ediniz . https://www.upt.com.tr/tr/index.html

Sözleşmenizdeki IBAN numarasını https://www.iban.com/iban-checker  kontrol ederek Banka Adı, Şubesi vs gibi bilgileri PTT çalışanına doğru veriniz.

Diğer dünya genelinde ödeme yöntemlerine https://www.top10moneytransfer.com/international-money-transfers-services/  buradan göz atabilirsiniz.