How will the planning be when the borders are opened? My planned date has passed?

Frequently Asked Questions

Son dönemde mart ayı başında giden arkadaşlarımızın eğitimleri tamamlandı ya da kurtarma uçuşu ile yarım bırakıp döndüler.Mart ,Nisan, Mayıs ve Haziran planlı olup gidemeyen veya  daha ileri de planlı olan adaylar için bilgilendirme. Okullarımızla yapmış olduğumu görüşmelere göre; 

  1. Daha önceden gidip bitiremeyen ya da kurtarma uçuşu ile dönmüş olan adaylarımız VİZE ve UÇAK bileti alır almaz gidebilecekler.
  2. Mart,Nisan,Mayıs ve Haziran ayında gidemeyen adaylarımız VİZESİ olanlar uçak bileti alıp gidip derhal başlayacaklar.
  3. Daha önceden vize almış ancak gidememiş adaylarımız DESTEĞE bilgi verirlerse okula bilgileri aktarıp ,vizelerin yeni tarihlerle değiştirilmesi için okulun devreye girmesi sağlanacak.
  4. Haziran sonrasına planlanmış ve hali hazırda VİZESİ ve gidebilme şansı olan adaylar bilgi vermeleri halinde yeni planlama ile derhal gönderilecektir.
  5. Lütfen info@eurasiapilot.com adresine ya da www.eurasiapilot.com portalına giriş yaparak DESTEK oluşturup durumunuzla ilgili bilgili aktarmanız halinde sizlere derhal dönüş yapılacaktır.
  6. Şu anda yaşanan durum nedeniyle yapılan planlar bozulmuş ve yeniden revize edilecektir.Lütfen sınırlar açılınca gidebilecek olan arkadaşlarımız bilgi vermesi halinde planlamada öncelik verilecektir.  

Lütfen https://www.eurasiapilot.com/sss_kategori/519/koronavirus-hastaligi-covid-19   3 bilgilendirmeyi de okuyunuz.